Najpredávanejšie náhradné autodiely online za rok 2022. Prečo bol o nich taký záujem?

Ak očakávate, že sa na tomto zozname vyskytnú autodiely ako karburátori, filtre či vyfúkové systémy, tak ste na omyle. Vodiči mali minulý rok záujem o šikovné náhradné autodiely online, ktoré ich zážitok z jazdy posunú na vyšší level. Aké to sú a prečo by ste o ne mali mať záujem aj vy? Dozviete sa v článku.

Najpredávanejšie náhradné autodiely online za rok 2022. Prečo bol o nich taký záujem?
(zdroj: unsplash.com)

Nabíjačka do auta

Žijeme v dobe, kde moderné technológie vládnu svetu. Nanešťastie až do takej miery, že ich ľudia používajú aj v nevhodných situáciách. Vodiči sa často nevedia ubrániť pohľadu na správu, hovor či notifikáciu. Stačí len sekunda, kedy vaša pozornosť nebude na ceste.

Pokiaľ patríte medzi vzorných vodičov, ktorí svoje zariadenia držia v priehradke či vo vrecku, pokuty sa báť nemusíte. Ak viete, že sa váš telefón vybíja, využite čas strávený v aute na jeho dobitie. K tomu vám pomôže najpredávanejší produkt do auta za rok 2022.

Malý adaptér len zasuniete do zapaľovača a pripojíte nabíjací kábel. Moderné vozidlá prichádzajú so zabudovaným portom na USB káble. Poväčšine sa však nemôžete spoliehať na plnú rýchlosť nabíjania, ktorú vám poskytne klasická zásuvka. ktorú máte doma.

Autokamery

Jednoduché malé zariadenie, ktoré patrí medzi najpredávanejšie náhradné autodiely online za minulý rok. Vodiči si autokamery montujú do svojich vozidiel. Nie preto, aby im pomohli s parkovaním. Namiesto toho, zaznamenávajú obraz z premávky, ktorú si môžu prehrať.

Táto vychytávka je dôležitá pri autonehodách, keďže pomáha dopravným znalcom rozlúštiť, čo sa v premávke stalo. Rovnako tak, ak do vás niekto narazí a autokamera to zaznamená, nemusíte sa báť, že by vám poistovňa nepreplatila škody.

GPS tracker

Zrejme aj vaše auto patrí medzi najdrahšie položky, do ktorých ste kedy investovali vaše peniaze. Tam, kde sú peniaze sú často aj zlodeji. Nezáleží, či ide o bicykel, peňaženku, šperky či vaše auto. Nikto sa nechce vrátiť na parkovisko a nájsť len opustené miesto.

Auto a moto príslušenstvo, ktorým je aj GPS tracker, vám umožní ukradnuté auto vystopovať. Okrem toho tracker zaznamenáva prejdenú vzdialenosť auta, rýchlosť a smer vozidla. Podobne ako údaje z autokamery aj GPS tracker dokáže pomôcť polícii s prípadnými problémami s autom.

Svetlomety

Predstavte si LED svetlomety, ktoré výborne osvetlia celú vozovku pred vami bez toho, aby to vadilo ostatným vodičom. Samé vás blikaním upozornia na chodca či cyklistu na kraji vozovky. Dokážu sa otáčať a prisvecovať do zákruty.

Náhradné diely na autá ako sú aj svetlomety, nie sú len o žiarovke. Spojenie moderných technológií vytvorilo ešte bezpečnejšiu jazdu v noci pre všetkých účastníkov cestnej premávky. Vlastní ich už aj vaše vozidlo?

Štartovací zdroj

Otočíte kľúčom, vydá to zvuk ale nič viac to neurobí, čo je to? Mnohí si myslia, že ak nechce vozidlo naskočiť, hlavne v zimnom období, problém je vo vybitej batérií. Tú však dobije alternátor počas chodu vozidla.

Štartér obsahuje samostatnú batériu, ktorá poskytuje dostatok energie pre váš motor. Stačí pripojiť póly na kábloch štartéra ku autobatérií. Ak si myslíte že vaše vozidlo štartér nepotrebuje, možno jedného dňa sa zíde. Či už pre vás alebo niekoho iného a budete hrdina.

Pneumatiky

Nové pneumatiky pôjdu vždy na dračku ako zmrzlina v teplom počasí. Nie je lepší pocit ako sa môcť na ne spoľahnúť. Či už je to v zákrutách, na klzkom povrchu alebo pri prevencií pred aquaplaningom. Kedy ste naposledy menili tie vaše?

V priemere ľudia najazdia 20 000 až 25 000 kilometrov ročne, čo znamená, že priemerná kvalitná pneumatika vydrží v priemere päť rokov. Všetko to závislí od údržby, štýlu jazdy a podmienok. Nezabúdajte na dodržiavanie minimálnej hrúbky dezénu, ktorá je 1,6 milimetra.

Komerčný článok