Využite v coworkingu priestor a potenciál na maximum

Niet pochýb o tom, že coworkingové priestory sú čoraz populárnejšie. V skutočnosti sú jedným z najrýchlejšie rastúcich segmentov v odvetví komerčných nehnuteľností. Čím to však je, že sú také príťažlivé? V hre je množstvo faktorov, ktoré prispievajú k tomu, že coworking sa vám naozaj oplatí.

Využite v coworkingu priestor a potenciál na maximum
(zdroj: unsplash.com)

Zapojte sa do komunity

V tradičnej kancelárii sa môžete ľahko cítiť izolovaný a sám. Jednou z najväčších výhod coworkingu je prístup ku komunite vysoko kvalifikovaných jednotlivcov, s ktorými sa môžete spojiť. Prvým cieľom je teda zoznámiť sa s ostatnými na spoločných akciách. HubHub Coworking Bratislava ich ponúka hneď niekoľko. Obľúbené sú komunitné raňajky, kvízy a súťaže, gala večery, open office hours, workshopy, rozhovory so zaujímavými hosťami, demo dni, stretnutia s investormi alebo dni zdravia. Pracujte s ostatnými, komunikujte, prepájajte sa a vymieňajte si nápady. Komunitné podujatia ponúkajú nevtieravý spôsob, ako sa stretnúť s ostatnými a nájsť potenciálne obchodné príležitosti. Vzdušné a príjemné priestory HubHub sú na to ako stvorené. Na troch, moderne zariadených poschodiach, nájdete skvelé možnosti na networking, aktívny pohyb, pohodu a relax počas práce.

Oceníte flexibilitu

Ďalšou veľkou výhodou coworkingového priestoru je flexibilita. Nachádzajú sa tu rôzne rozloženia kancelárií a stolov, ktoré si rezervujete na základe svojich individuálnych pracovných požiadaviek. V HubHub si môžete vybrať z viacerých možností. K dispozícii sú členstvá ako Fix Desk (vlastný stôl v zdieľanom priestore) alebo Flexi Desk (náhodný stôl v zdieľanom priestore). Väčšie firmy určite ocenia možnosť prenajatia si vlastného dedikovaného priestoru s členstvom Office a flexibilitu v dochádzaní s členstvom Team Rotation. Keďže kancelárske priestory sú zdieľané mnohými jednotlivcami a tímami, váš podnik môže jednoducho upraviť svoj coworkingový plán tak, aby vyhovoval zmenšujúcemu sa, alebo rozširujúcemu sa počtu zamestnancov, a vy budete platiť len za to, čo potrebujete. Coworking je ideálnym spestrením práce aj pre freelancerov, ktorý môžu vymeniť rušnú kaviareň za tieto inšpiratívne priestory s jednodňovým členstvom One Day.

Jeden poplatok

Zabezpečenie si vlastného miesta na podnikanie je nielen drahé (najmä ak žijete vo veľkom meste), ale dlhodobá investícia do kancelárskych priestorov je riskantná. To do veľkej miery sťažuje začínajúcim startupom a malým firmám rozbehnutie ich podnikania. Preto je dnes jednou z najbezpečnejších možností vybrať si plne vybavenú a servisovanú kanceláriu. Coworkingové priestory vám umožnia vyhnúť sa vysokým nákladom. Sú veľmi obľúbené, pretože ponúkajú cenovo dostupný spôsob práce. Rozumné sadzby sú presne vypočítané a prispôsobené klientom. V HubHub oceníte výhodný mesačný paušálny poplatok. Tento zahŕňa všetko od energií, cez použitie internetových služieb, až po upratovanie. Nebudete zodpovední za režijné náklady vašej kancelárie, čo vám z dlhodobého hľadiska ušetrí peniaze a svoj rozpočet môžete nasmerovať na iné aspekty podnikania.

Špičkové vybavenie a reprezentatívnosť

Výhodou coworkingu je aj prístup k špičkovému vybaveniu. Začínajúce, alebo malé podniky spravidla nie sú schopné poskytnúť svojim zamestnancom také luxusné možnosti, aké ponúka coworking. Priestory HubHub sú plne vybavené najnovšími technológiami, ktoré vám budú k dispozícii. Samozrejmosťou je moderný a funkčný nábytok, vysokorýchlostný internet, IT alebo audiovizuálne vybavenie, služby tlačiarne, plne zariadená kuchynka s nápojmi, odkladacie priestory či recepcia. Prístup k takémuto vybaveniu urobí váš pracovný deň jednoduchším a produktívnejším. Ako bonus určite oceníte aj dychberúce výhľady a perfektnú dostupnosť. Kancelária v centre mesta zanechá vždy dobrý dojem.
Coworking je však v prvom rade úžasné miesto na nadviazanie kontaktov s podobne zmýšľajúcimi jednotlivcami. Jeho čaro je v tom, že ľudia z rôznych odvetví sa dokážu spojiť, spolupracovať, vymieňať si rady a navzájom sa podporovať. Komunita členov HubHub sa neustále rozrastá a vy môžete byť jedným z nich.

Komerčný článok